Breaking News

Aktuálně

Testy na COVID 19

Pokud jste odeslán na PCR test na Covid 19, je třeba se na něj objednat přes internet. Ve Znojmě jsou momentálně k dispozici dvě variantywww.nemzn.cz (odběrové místo v Nemocnici Znojmo)https://rezervace-synlab.cz/ (odběrové místo u plovárny Louka)Na odběr pak jedete na přímo Vámi objednaný termín.Papírovou žádanku do ruky nepotřebujete, zadávám ji pouze elektronicky do centrálního systému.

Více »

JSTE NEMOCNÍ? ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Pokud máte akutní potíže a plánujete jít k lékaři, tak VŽDY NEJDŘÍVE TELEFONUJTE. Pokud jste Covid +, nebo potřebujete vystavit karanténu z důvodu kontaktu, tak přednostně pište email se všemi informacemi – datum kontaktu, délka kontaktu, s rouškou či bez roušky, jaké jsou potíže, datum testu, vaše telefonní číslo, u pendlerů přesnou adresu zaměstnavatele. Můžete nás kontaktovat emailem na adrese ...

Více »

Vakcíny proti chřipce již nejsou k dispozici.

V letošním roce bohužel nebylo možné doobjednat vakcíny proti chřipce pro všechny zájemce.Pokud jste se dříve neočkovali a máte zájem o očkování v příštím roce, nahlašte se prosím sestřičce, v objednávkách na příští rok se vám pokusíme vakcínu zajistit.

Více »
______